Sveriges polarspecialist sedan 1999 031-333 17 30 info@polarquest.se
Sök Mina
bokningar

Anmälningar till Välkommen på inspirationskväll i Halmstad Onsdag 15 Maj 18:00

Namn E-mailadress Antal deltagare
Eva Karlsson eva_m_karlsson@yahoo.com 2
Eva-Lena Torudd eva-lena.torudd@hotmail.com 1
Natalia Krynkina nonifeelgood@gmail.com 1
Agneta Flod’en agneta.floden@hotmail.se 2
Owe Thalwitzer o_thalwitzer@hotmail.com 2
Jag kommer ej vill bara prenumerera Pia Trygg tomtefreak1@hotmail.com 0
Ann Svensson annklaver.svensson@gmail.com 1
Ingrid Wiberg irm.wiberg@gmail.com 3
Birte Hansson h_birte@hotmail.com 1
Camilla Magnusson sedagala@hotmail.com 1
Anne Bengtsson info@urkedjan.se 2
Kerstin Johansson kerstin1035@gmail.com 4
Håkan Petersson heaupe@telia.com 1
Sven-Ove Jacobsson jacobsson.s@hotmail.com 2
Jan AGMYR jan45agmyr@gmail.com 4
Benny Persson perssonbenny@me.com 2
Krister Markunger krister.markunger@gmail.com 1
Pia Fransson pia.fransson@telia.com 2
Mikael Petersson jakobfredrik@icloud.com 1
Gun Åberg aberg.vilsharad@gmail.com 2
Rolf Karlsson karlsson.rolf@gmail.com 2
Krister Kristiansson carina@polarquest.se 2
Rolf Andreasson andreasson_rolf@hotmail.com 2
Christina Nyström lillemor@polarquest.se 1
Britt-Marie Broström bmb@intertec.se 1
Birgitta Johansson birgitta.j@magiliam.se 1
Ann Rydehed a.rydehed@gmail.com 2
Mariann Sandvall Webb mariann.webb@hotmail.com 2
Gunnar Danielsson 1337035@gmail.com 1
Irene Hofstedt irene.hofstedt@gmail.com 1
Per Andersson larspojken.99@telia.com 1
Ulla o Göran Martinsson goran.martinsso@stolab.se 2