Sveriges polarspecialist sedan 1999 031-333 17 30 info@polarquest.se
Sök Mina
bokningar

Anmälningar till Välkommen på inspirationskväll i Borås Torsdag 16 Maj 18:00

Namn E-mailadress Antal deltagare
Johan Andersson johan.andersson@fristadbygg.se 2
Jan Carlsson jlo.carlsson@telia.xn--com-una 2
Robin Westberg rwestberg88@gmail.com 1
Christian Hedin christian_hedin@bredband.net 2
Fredrik Almström fal@reflexen.eu 2
Sirpa Poukkula sirpapoukkula@yahoo.se 1
Anne Vainonen climberanne@netscape.net 1
Håkan Petersson nissabygget@gmail.com 2
Sten Eklöv skonaren.ab@telia.com 2
Maria-Bonaria Hagborg bonaria_h@hotmail.com 1
hans sterner hanssterner@yahoo.se 3
Anita & Jörgen Kvist jenny@polarquest.se 2
Margareta Palmgren palmgren.margareta@telia.com 1
Hans Erik Rosvall h-e.rosvall@telia.com 2
Ingemar Johansson lillemor@polarquest.se 2
Anna och Per Toss anna@toss.se 2
Peter Forsmark pforsmark@gmail.com 2
Marianne o Tage Svedensten marianne.svedensten@gmail.com 2
Sirpa Sternad sirpa1.sternad@gmail.com 1
Marianne Svedensten marianne.svedensten@gmail.com 2
Peter Jankowski pejank@spray.se 2
Bengt Erik Bengtson b.e.bengtson@telia.com 1
Karl-Isac åström isac.astrommen@hotmail.con 1
Karl-Isac åström isac.astrommen@hotmail.com 1
Lisa Fondelius l_fondelius@hotmail.com 2
Lars Åke Johansson larsake_johansson@hotmail.com 1